Участь у екологічному проекті «Земля – наш спільний дім»

Ренійська ЗОШ №3 «Шлях до вдосконалення»

Діти, батьки, вчителі та органи місцевого самоврядування доклали багато зусиль, аби наша школа засяяла новими фарбами.

Участь у екологічному проекті «Земля – наш спільний дім» дала нам поштовх змінити не тільки територію біля школи, а, в першу чергу, змінити себе, ставлення до навколишнього середовища.

Аби здійснити задумане, ми розробили проект з облаштування пришкільної території. Взимку разом із батьками виготовляли та розвішували годівнички, аби вберегти пташок від голоду, навесні прибирали шкільну територію, а восени вирішили креативно облаштувати наші пришкільні ділянки.

По школі було оголошено конкурс на найкращий дизайн пришкільної ділянки. У конкурсі взяли участь 5-10 класи. Протягом 2-х тижнів діти працювали, прикрашаючи свої «сади». Наші маленькі дизайнери досить агресивно задіяли всіх своїх родичів та рідних : і близьких, і далеких, і сусідів, і знайомих… Працювали, викопували вдома, а закопували у нас всі!!!!

За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

ІІІ  місце – 8-9 клас;

ІІ місце – 7 клас;

І місце – 5,6,10 клас!!

І всі ці зусилля не були даремними!

Наша школа посіла І місце у районному етапі – номінація «Ландшафтний дизайн»!

Також у фойє школи розмістили зимовий сад.

І це тільки початок…