Пожежу легше попередити, ніж загасити!!

На початку третього тисячоліття людина більшою мірою вразлива перед надзвичайними ситуаціями, ніж у давнину, оскільки до стихійних лих додалися небезпеки техногенного і соціального характеру, радіаційні, хімічні, бактеріологічні загрози та терористичні прояви.

Статистичні дані показують, що дев’ять загроз із дванадцяти є наслідками діяльності людини. Тільки на пожежах минулого року загинули 1872 осіб, щодня в Україні виникає майже 200 пожеж, гине 5 та травмується 4 людини, знищується 50 будинків та 10 одиниць техніки. І все це, переважно, є наслідком необізнаності з правилами пожежної та особистої безпеки.

Відповідно до плану роботи школи, на виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2006 № 304,  директором школи Пирлог Н.О. було проведено навчання та перевірку знань педагогічних працівників з пожежної безпеки. Наталія Олексіївна ще раз ознайомила педагогів та обслуговуючий персонал школи  з Правилами пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 року № 974, нагадала правила поведінки під час пожежі та евакуації з приміщення. Викладач факультативу «Школа безпеки» Кіріце Микола Георгійович провів практичне заняття з присутніми щодо використання вогнегасників. Наприкінці заняття було проведено тестування працівників школи на знання правил пожежної безпеки. Всі присутні справилися із завданнями, хоча і були дебати з деяких питань.

Варто завжди пам’ятати: пожежу легше попередити ніж загасити !!!

Тому, будьте пильними, не ризикуйте своїм життям та життям тих, хто вам не байдужий.

Чимало правил ще існує,

Знання  їх вам життя врятує,

І щоб безпечно в світі жити,

Як слід їх треба всім завчити!!!