Запрошуємо на нашу педагогічну кухню!

      31 жовтня 2017 року Ренійська ЗОШ № 3  запросила колег району на педагогічну кухню «Професійне удосконалення вчителів початкових класів в контексті Концепції Нової української школи».

     Ідея виникла з розумінням, що зараз канікули, а значить і, хоч і незначний, але відпочинок. А де, як не на кухні , збираються з родиною не тільки у будень, а й у свято – а ми – велика педагогічна родина. Де, як не на кухні, приймають гостей, вітають, пригощають. Це особливе місце, яке сповнене щедрістю, гостинністю, теплом. Смакуючи певну страву, господині обмінюються рецептами. А за тиждень  розпочнеться щоденна копітка робота на нашій педагогічній ниві, що потребує максимум зусиль. Тож сьогодні  ми повинні набратися душевних сил та найкращих емоцій.

     Для того, щоб додати гостроти та насолоди нашій зустрічі, запропонували колегам  додати ложечку гарного настрою, скибку  нерозсудливості, за смаком розваги, обов’язково  ігри й рясно посипати все гарним добрим гумором. Потім збити  все енергійними рухами, не допускаючи застою. Прикрасити його посмішками, родзинками та гілочками радості.  І засервірувати  професіоналізмом.

        І першою стравою був відеоролік із повсякденного життя школи «Творчий тандем шкільної родини», з яким ознайомила заступник директора з НВР Мирна О.Ф.  Найгарячішим рецептом новітнього успішного наступного навчального року поділилася шеф-кухар педагогічної кухні початкової ланки методист відділу освіти, молоді та спорту Ренійської РДА Деордієва О.М., яка презентувала актуальність та ефективність інтегрованих уроків в початковій школі. Не менш гарячою стравою педагогічного сьогодення є реформи в освіті в контексті Концепції Нова українська школа, з якою познайомила нас Малинникова Н.А., керівник РМО вчителів початкових класів.

     Рецептами своїх педагогічних страв поділились усі господині початкових класів школи:  Тайчан А.М., вчитель 1 класу, яка розкрила секрети адаптації своїх вихованців, Резнік І.М. провела з присутніми майстер-клас «Гра та її роль у навчально-виховному процесі», Багінська Г.Л. ознайомила учасників з організацією навчання школярів з особливими освітніми потребами. Зустріч відбувалась у невимушеній, доброзичливій атмосфері, гості пішли задоволені отриманими рецептами педагогічних страв.

    Слова подяки оголошуються вчителям початкових класів, заступнику директора з НВР Мирній О.Ф., а також всім членам педагогічного колективу, хто доклав зусиль для якісного проведення зазначеного заходу!

    Смачнючих рецептів, вам, шановні колеги! Приємного апетиту вам до вчительської праці та творчості!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.