Від педагогічної творчості до професійної майстерності

Як стати гарним учителем?

Що для цього потрібно?

    Талант? Можливо, й талант. Мистецтво? Так, і мистецтво. Майстерність? І майстерність також. Але й майстерність, і талант, і мистецтво – це на 99% наслідки наполегливої повсякденної кропіткої праці. І з  результатами цієї праці поділились 6 педагогів Ренійської ЗОШ №3: вчитель фізичної культури Кіріце М.Г., вчитель географії Воронова Н.О., та 4 вчителі початкової ланки Самовяну Н.Ф., Резнік І.М., Вєрєсова О.В., Миндра Л.Г.

      На педагогічному рингу зустрілись не тільки вчителі, що атестуються цього року, а й увесь колектив школи. Всі мали можливість похизуватися своїм інтелектом, ерудицією, досвідом. Головні учасники представили своє професійне портфоліо, здали іспит на майстра своєї справи, а також разом з усіма колегами взяли участь у тренінгових вправах, педагогічному квесті, іграх (як серйозних, так і жартівливих), інтелектуальних змаганнях, психологічних релаксах, що  додали родзинок до заходу. Усі разом змоделювали Нову українську школу, успішного вчителя та успішного її випускника і дійшли висновку про актуальність  Програми розвитку нашої школи «Назустріч успіху»,  головним завданням якої є створити комфортні умови для всіх учасників освітнього процесу.

       Не обійшлося без подарунків. Кожному учаснику рингу було присвячено сенкан, який містив найщиріші побажання присутніх, а також колеги додали цінні подарунки для поповнення майстерні педагогічних засобів.

       Закінчився ще один атестаційний рік, ще більше стало досвідчених педагогів, які довели відданість педагогічній справі та свою  професійну майстерність.

Хай  красною  буде  учительська  доля,

Щоб  добре  всім  Вам працювалось у школі.

Рятує  хай  ангел-спаситель всіх  Вас,

Щасливі  й здорові  були  щоб  весь ч ас.

Хай  мрія прекрасна  веде  Вас в життя,

Щоб  ладилось  все   і  велось  до пуття.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.